Kalite ve Hizmet Politikası

Kalite ve Hizmet Politikası

Dağıtım

Ürün talebinde bulunduğunuz aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçilir ve taleplerinizin kayıt altına alınmasıyla 24 saat gibi kısa bir sürede ürünlerimiz raflarınızdaki yerini alır.

Güçlü Ekip

Talebinizin alınmasından ürünlerin kalite kontrolüne, dağıtımdan raf yerleştirmesine ve iade ürünlerin değişimine kadar siparişinizle ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Hijyen

Firmamızın üretmekte olduğu ürünlerin kalitesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi'yle garanti altına alınmıştır. Ürünlerin ham olarak tarladan toplanmasından başlanarak, en kaliteli mahsülün seçilerek firmamıza gelip, en yüksek teknolojiyle işlenerek sofralarınıza gelmesine kadarki tüm üretim süreçleri firmamız kontrolü altındadır. Ürünleri işleyerek tüketiminize hazır hale getirmekte kullandığımız yüksek teknoloji, maksimum seviyede hijyenik koşullar yaratmakla beraber en sağlıklı ürünlere ulaşmanızı da sağlamaktadır.

Paketleme

Yüksek teknolojiyle sofralarda yer almaya hazır hale getirdiğimiz ürünlerimiz, yine en yüksek teknolojinin kullanımıyla paketlenmektedir. Ürünlerimizin ambalajları; sağlıklı saklama koşulları yaratmanın yanında, tüketttiğiniz ürünlerin raf ömrünü uzatarak sofralarınızdaki keyfi de uzatmaktadır.