Kurumsal

Hakkımızda

Silenay Gıda Doğal Ürünler Anonim Şirketi ünvanıyla 2002 yılında kurulan
şirketimiz, Doğasal markasıyla Türkiye geneli yerel, ulusal perakende satış noktaları, toptan satış noktaları ve toplu tüketim  noktalarında satışa sunacağı doğal ürünleri kaliteden ödün vermeden değerlerine sahip, müşteri ve tüketici odaklı yürüttüğü sorumluluk bilinciyle dürüst ve şeffaf, kendini geliştiren, yenilikçi, yaratıcı, çevre ve toplum kurallarına duyarlı, en modern teknoloji  ve eğitimli iş gücü ile kaliteli en iyi ürünler üretmektedir.

Çalışanlarımız müşteri ve tüketicilerin beklentilerini, gereksinimlerini analiz ederek profesyonel bir yapıda her zaman  memnuniyet ve güven ilkelerini temel alarak ihtiyaç ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verecek sistemde ürünlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda,  güven ve bağlılık kazanarak, ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için kalitesi mükemmel, lezzetli ve doğal ürünler sunmak en temel politikamızdır.

HİZMET ve KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamızın üretmekte olduğu ürünler ISO 22000 Gıda Güvenliği yönetim sistemi ve TSE-Hyb Belgelerine sahip tesislerimizde, en kaliteli ve yüksek teknolojiyle işlenmiş  mahsuller  tesislerimizde paketlenip sofralarınıza ulaşmaktadır.. Sofralarınıza gelmesine kadar ki tüm süreç firmamız kontrolü altında yapılmaktadır. Ürünleri işleyerek tüketiminize hazır hale getirmekte kullandığımız yüksek teknoloji, maksimum seviyede hijyenik koşullar yaratmakla beraber en sağlıklı ürünlere ulaşmanızı da sağlamaktadır.

Doğasal  ürünlerini  Türkiye’de ki tüm yerel marketlere kendi ekibi ve bayileri aracılığıyla pazarlamaktadır.
Marketlerden; siparişlerin alınmasından ürünlerin kalite kontrolüne, dağıtımdan raf
yerleştirmesine ve iade ürünlerin değişimine kadar  siparişlerle ilgili tüm
detaylı süreç, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla
saygın, güvenilir  marka olma bilinci ve sorumluluğu ile  çalışmaktadır.

Silenay Gıda Doğal Ürünler Anonim Şirketi